top of page

Sun, 22 Sept

|

Dębina30

Zaawansowany Trening IO - KROK 4

Moc Obecności - Zaawansowany trening IO Prowadzi Colin P. Sisson, współprowadzenie Magdalena Janicka

Registration is Closed
See other events
Zaawansowany Trening IO -  KROK 4
Zaawansowany Trening IO -  KROK 4

Time and location

22 Sept 2019, 10:00 – 29 Sept 2019, 13:00

Dębina30, Gorzów Śląski

Quests

About

Jak pozostać obecnym w swoim centrum, bez względu na to co się dzieje w naszym życiu? 

Jak być w swojej kochającej mocy i obecnym/ą ze sobą i z innymi?

Jak uwalniać lęki i napięcia, łączyć się ze swoim potencjałem i żyć w pełni?

Jak łączyć się ze swoją intuicją i kreatywnością, z wolnością i miłością w sobie?

Odpowiedzi na te pytania możesz znaleźć w swoim wnętrzu z pomocą dynamicznej praktyki Integracji Oddechem i Integrującej Obecności. 

Źródło spokoju i wolności jest w naszym wnętrzu, lecz mimo tego, wielu z nas nadal szuka tych jakości w sytuacjach na zewnątrz siebie, w pracy, w osiągnięciach, filozofiach, technikach czy w związkach miłosnych.

Praktyka Integracji Oddechem i Integrującej Obecności jest byciem świadomie obecnym ze swoimi zachowaniami, uczuciami i lękami, myślami i motywacjami, w danej chwili, która się w nas wydarza. Nic innego nie jest potrzebne do oświecenia. Żadna specjalna wiedza, ani specjalna technika, czy też filozofia lub ideologia.

IO opiera się na wewnętrznej praktyce bycia prawdziwym w swoim momencie teraźniejszym, szczególnie w chwilach stresu i emocjonalnych kryzysach. Moc obecności prowadzi do pełnej integracji umysłu, serca i ciała. Otwiera nasz naturalny oddech oraz uwalnia napięcie z ciała i umysłu oraz budzi naszą witalność, radość , kreatywność i intuicję.

Trening IO Krok 4 jest najbardziej zaawansowanym i intensywnym spośród wszystkich treningów IO. Zawiera elementy postu oraz odosobnienia, oraz dużo doświadczania i praktyki. Mogą w nim wziąć udział tylko te osoby, które uprzednio uczestniczyły w Treningu IO Krok 2 - Poziom Practitioner. W jego trakcie będziemy mieli rzadką okazję by praktykować obecność ze swoimi ograniczeniami, z lękami i z umysłem oraz będziemy doświadczać tego co jest poza nimi. Prawdziwa obecność w swoim ciele z tym co się w nas dzieje, jest jednym z najbardziej transformujących doświadczeń jakie możemy sobie podarować. 

Czy masz dyscyplinę by być wolnym duchem? 

Gabrielle Roth

Colin P. Sisson jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Jest twórcą Integracji Oddechem, która w ostatnich latach poszerzyła się w Integrującą Obecność – praktykę bycia obecnym, łączącą z wewnętrznym źródłem harmonii i wolności. Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swych zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia. www.colinsisson.com 

Książki Colina (Wyd. Medium): Wewnętrzne Przebudzenie, Podróż w Głąb Siebie, Twoje Prawo do Bogactwa, Tajemnica Dwunastu Kamieni.

Magdalena Janicka jest współtwórczynią Integrującej Obecności, wraz z Colinem Sissonem współautorka wieloletniej serii warsztatów Spotkania z Cieniem. Od wielu lat praktykuje obecność w sercu i w ruchu jako uwalniającą medytację i inspiruje do niej innych. Na bazie wieloletnich doświadczeń i eksploracji przekazuje autorską formę praktyki obecności i świadomego życia - Embodied Presence. Oferuje autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne. Tworzy w swoim art studio White Feather Productions. Astrolog ewolucyjna. www.magdalenajanicka.com

Info organizacyjne:

Początek: 22 września 2019, niedziela godz. 10:00. 

Zakończenie: 29 września 2019, niedziela, godz. 13:00. 

Można już przyjeżdzać wieczorem w sobotę 21 września.

Miejsce:  Dębina30, Gorzów Śląski

Inwestycja - cena treningu:


1650 zł - jeśli zadatek 450 zł wpłynie do 22 lipca 2019


1950 zł - jeśli zadatek 450 zł wpłynie po 22 lipca 2019.

Koszt wyżywienia wegetariańskiego i noclegi razem: 

145 zł od osoby za dobę  - apartament 2 osobowy z łazienką

135 zł od osoby za dobę - pokój 2 osobowy w domku 4 osobowym z łazienką


Liczba miejsc ograniczona, miejsce rezerwuje wpłacony zadatek. Od 3 tygodni przed treningiem zadatek jest bezzwrotny.

Duże rabaty:

50 % rabatu od ceny treningu dla osób powtarzających trening, ale nie będących praktykami certyfikowanymi IO lub na końcowym etapie stażu.

75% rabatu od ceny treningu dla praktyków certyfikowanych i dla praktyków na końcowym etapie stażu.

Rabatem nie są objęte koszty wyżywienia i noclegów.

Warsztat jest tłumaczony na język polski.

Kontakt: Magdalena Janicka, e-mail: info@magdalenajanicka.com, 

kom: 691 674 123 

Social share

bottom of page