top of page

Sat, 31 Jul

|

ONLINE EVENT

TWOJE KLUCZE DO SUKCESU

POZNAJ PRAKTYCZNE KROKI

Registration is Closed
See other events
TWOJE KLUCZE DO SUKCESU
TWOJE KLUCZE DO SUKCESU

Time and location

31 Jul 2021, 08:30 CEST – 08 Aug 2021, 12:00 CEST

ONLINE EVENT

About

Twoje Klucze do Sukcesu to system naturalnych praw, który kreuje obfitość miłości, mądrości, radości, wolności, czasu i pieniędzy - bogactwa te są Twoim naturalnym stanem.

Każdy z nas ma prawo do doświadczania dobrobytu, bogactwa i obfitości wszechświata. Jeśli jesteś biedny z wyboru, jesteś bogaty. Jeśli jesteś biedny i masz o to żal, to używasz swojego twórczego potencjału do kreowania biedy. To nie stan konta człowieka decyduje o jego bogactwie, lecz to co ma w sercu. TERAZ możesz mieć jedno i drugie.

Choć brzmi to być może niewiarygodnie, łatwiej jest kreować obfitość niż biedę, tak samo jak łatwiej jest osiągnąć sukces niż porażkę, ale trzeba wiedzieć jak się to robi.

Formuła Twoich Kluczy Do Sukcesu poprowadzi Cię do Twojego pełnego potencjału i pokaże jak kreować to czego pragniesz. Wielu ludzi bardzo obawia się marzyć o sukcesie z lęku przed porażką. Poprzez moc obecności i świadomego oddechu, możemy nauczyć się rozpuszczać i uwalniać te lęki. A gdy je uwolnimy i gdy pojmiemy zasady potężnych praw kreacji, nic nie będzie w stanie Cię już powstrzymać.

Nie ma niemożliwych celów,

tylko nasza ograniczająca percepcja tego, co jest możliwe.

Beth M. Conny

Czym jest sukces? Dla każdego jest czymś innym - tu definiujemy go jako zdolność i gotowość do kreowania miłości, szczęścia i materialnej obfitości. Warsztat ten pokaże Ci, że źródło wszelkiego bogactwa mieści znajduje się świadomości. A co istotniejsze, to, że najkrótszą drogą do do Twojego osobistego dobrostanu jest droga poprzez Twoje uczucia i emocje. To jak się czujesz zawiera klucz do sukcesu lub porażki, jednak fakt ten jest pomijany przez większość modeli poświęconych manifestowaniu pomyślności.

Już dłużej nie będziesz musiał/a zależeć od zewnętrznych okoliczności, od rynku, od okazji w karierze czy od wahań ekonomii na świecie. Gdy spotkasz się z własnymi lękami przed porażką oraz z lękami przed sukcesem i uwolnisz je (co jest proste gdy już wiesz jak to zrobić) - wówczas Twoja wewnętrzna wolność i dobrostan samoistnie zacznie wpływać na każdy obszar Twojego życia.

  • Naucz się naturalnych praw starożytnej Alchemii i współczesnej fizyki kwantowej, które pokażą Ci jak kreować swoją wymarzoną rzeczywistość (NIE jest to warsztat pozytywnego myślenia!)
  • Większość ludzi ma relację z pieniędzmi typu miłość/nienawiść. Ulecz swoją relację z pieniędzmi.
  • Odkryj swoje nieświadome sabotażujące przekonania z którymi wyrosłeś/wyrosłaś i które być może nadal rządzą Twoim życiem.
  • Odkryj w sobie maszynę do kreowania pieniędzy i naucz się jak ją włączać!

Zapraszamy!

Colin P. Sisson jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Metafizyk, weteran wojny w Wietnamie, twórca Integracji Oddechem, która w ostatnich latach poszerzyła się w Integrującą Obecność – praktykę bycia obecnym, łączącą z wewnętrznym źródłem harmonii i wolności. Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swych zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia. www.colinsisson.com

Książki Colina (Wyd. Medium): Wewnętrzne Przebudzenie, Podróż w Głąb Siebie, Twoje Prawo do Bogactwa, Tajemnica Dwunastu Kamieni.

Warsztat odbywa się w formie 4 porannych spotkań przez 2 weekendy, na Zoomie.

Moduł 1: 31.07-1.08.2021

Moduł 2: 7-8.08.2021

Godziny: 8:30-12 CET.

Colin prowadzi warsztat na żywo z Nowej Zelandii.

Cena warsztatu dla uczestników mieszkających w Polsce: 590 zł  - jeśli zadatek 200 zł wpłynie do 1 lipca 2021 690 zł -  jeśli zadatek 200 zł wpłynie po 1 lipca 2021

Cena regularna:

175 Euro - jeśli zadatek 75 Euro wpłynie do 1 lipca 2021

200 Euro - jeśli zadatek 75 Euro wpłynie po 1 lipca 2021

Miejsce rezerwuje wpłacony zadatek. W terminie 3 dni od daty rozpoczęcia warsztatu zadatek nie ulega zwrotowi.

Warsztat jest tłumaczony na język polski.

Kontakt i rezerwacje:

Magdalena i Dariusz, 691 674 123, info@magdalenajanicka.com

Social share

bottom of page