top of page

Sat, 07 Sept

|

Warsaw

TWOJE KLUCZE DO SUKCESU

Poznaj potężne narzędzia kreacji i manifestuj swoją wymarzoną rzeczywistość

Registration is Closed
See other events
TWOJE KLUCZE DO SUKCESU
TWOJE KLUCZE DO SUKCESU

Time and location

07 Sept 2019, 09:30 – 08 Sept 2019, 17:30

Warsaw, Warsaw, Poland

Quests

About

Nie ma niemożliwych celów,

tylko nasza ograniczająca percepcja tego, co możliwe.

Beth M. Conny

Twoje Klucze do Sukcesu to system naturalnych praw, który kreuje obfitość miłości, mądrości, radości, wolności, czasu i pieniędzy - bogactwa te są twoim naturalnym stanem.

Każdy z nas ma prawo do doświadczania dobrobytu, bogactwa i obfitości wszechświata. Jeśli jesteś biedny z wyboru, jesteś bogaty. Jeśli jesteś biedny i masz o to żal, to używasz swojego twórczego potencjału do kreowania biedy. To nie stan konta człowieka decyduje o jego bogactwie, lecz to co ma w sercu. TERAZ możesz mieć jedno i drugie.

Choć brzmi to być może niewiarygodnie, łatwiej jest kreować obfitość niż biedę, tak samo jak łatwiej jest osiągnąć sukces niż porażkę, ale trzeba wiedzieć jak się to robi.

Formuła Twoich Kluczy Do Sukcesu poprowadzi Cię do Twojego pełnego potencjału i pokaże jak kreować to czego pragniesz. Wielu ludzi bardzo obawia się marzyć o sukcesie z lęku przed porażką. Poprzez moc obecności i świadomego oddechu, możemy nauczyć się rozpuszczać i uwalniać te lęki. A gdy je uwolnimy i gdy pojmiemy zasady potężnych praw kreacji, nic nie będzie w stanie Cię już powstrzymać.

Czym jest sukces? Dla każdego jest czymś innym - tu definiujemy go jako zdolność i gotowość do kreowania miłości, szczęścia i materialnej obfitości. Warsztat ten pokaże Ci, że źródło wszelkiego bogactwa mieści znajduje się świadomości. A co istotniejsze, to, że najkrótszą drogą do do Twojego osobistego dobrostanu jest droga poprzez Twoje uczucia i emocje. To jak się czujesz zawiera klucz do sukcesu lub porażki, jednak fakt ten jest pomijany przez większość modeli poświęconych manifestowaniu pomyślności.

Już dłużej nie będziesz musiał/a zależeć od zewnętrznych okoliczności, od rynku, od okazji w karierze czy od wahań ekonomii na świecie. Gdy spotkasz się z własnymi lękami przed porażką oraz z lękami przed sukcesem i uwolnisz je (co jest proste gdy już wiesz jak to zrobić) - wówczas Twoja wewnętrzna wolność i dobrostan samoistnie zacznie wpływać na każdy obszar Twojego życia.

  • Naucz się naturalnych praw starożytnej Alchemii i współczesnej fizyki kwantowej, które pokażą Ci jak kreować swoją wymarzoną rzeczywistość (NIE jest to warsztat pozytywnego myślenia!)
  • Większość ludzi ma relację z pieniędzmi typu miłość/nienawiść. Ulecz swoją relację z pieniędzmi.
  • Odkryj swoje nieświadome sabotażujące przekonania z którymi wyrosłeś/wyrosłaś i które być może nadal rządzą Twoim życiem.
  • Odkryj w sobie maszynę do kreowania pieniędzy i naucz się jak ją włączać!

Zapraszamy!

Colin P. Sisson jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Metafizyk, weteran wojny w Wietnamie, twórca Integracji Oddechem, która w ostatnich latach poszerzyła się w Integrującą Obecność – praktykę bycia obecnym, łączącą z wewnętrznym źródłem harmonii i wolności. Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swych zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia. www.colinsisson.com

Książki Colina (Wyd. Medium): Wewnętrzne Przebudzenie, Podróż w Głąb Siebie, Twoje Prawo do Bogactwa, Tajemnica Dwunastu Kamieni.

Data: 7-8.09.2019

Godziny: 9:30-17:30 z przerwą na lunch

Miejsce: Warszawa, ul. Klimatyczna 1 -Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

05-077 Warszawa Wesoła

Cena warsztatu dla uczestników mieszkających w Polsce:


650 zł - jeśli zadatek 200 zł wpłynie do 5 sierpnia 2019


750 zł - jeśli zadatek 200 zł wpłynie po 5 sierpnia 2019

Cena regularna:

Cena regularna:

850 zł - jeśli zadatek 200 zł wpłynie do 5 sierpnia 2019

950 zł - jeśli zadatek 200 zł wpłynie po 5 sierpnia 2019

Liczba miejsc ograniczona, miejsce rezerwuje wpłacony zadatek. W terminie 7 dni od daty rozpoczęcia warsztatu zadatek nie ulega zwrotowi.

Warsztat jest tłumaczony na język polski.

Kontakt:

Magdalena, 691 674 123, info@magdalenajanicka.com

Ella, 604 229 531, ellawisniowska@gmail.com

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/615077555676948/

Social share

bottom of page