top of page

Sat, 31 Oct

|

Czarnów

MOC OBECNOŚCI - Intensywny trening Integracji Oddechem i Integrującej Obecności - Practitioner (Krok 2) (1)

Prowadzi Colin P. Sisson

Registration is Closed
See other events
MOC OBECNOŚCI - Intensywny trening Integracji Oddechem i Integrującej Obecności - Practitioner (Krok 2) (1)
MOC OBECNOŚCI - Intensywny trening Integracji Oddechem i Integrującej Obecności - Practitioner (Krok 2) (1)

Time and location

31 Oct 2020, 10:00 – 07 Nov 2020, 13:00

Czarnów, Czarnów 29, 58-424 Pisarzowice

About

Statki w porcie są bezpieczne, lecz stanie w porcie nie jest ich przeznaczeniem. 

John Shedd

Trening Integrującej Obecności i Integracji Oddechem - poziom Practitioner, to głęboka podróż do wewnętrznego źródła mocy i miłości, dla wszystkich którzy chcą realizować swój pełen potencjał i swoją prawdziwą, wolną Naturę. Jest on również dla tych, którzy pragną stać się praktykami IO i udzielać sesji indywidualnych. Trening ten oferuje podstawowe szkolenie przygotowujące do bycia profesjonalnym praktykiem IO. 

Praktyka Integracji Oddechem i Świadomej Obecności ze swoim oddechem, ciałem, myślami, emocjami i zachowaniami integruje nasze wnętrze, odblokowuje naturalny oddech, uwalnia stres z ciała i psychiki, budzi naturalną radość życia i kreatywność. Aby ją praktykować nie musimy wierzyć w jakąkolwiek filozofię. W wyniku jej praktyki, zaczynamy żyć z miejsca wewnętrznego centrum, doświadczając prawdziwej wolności wewnętrznej i miłości. Uruchamia się wówczas nasz wewnętrzny kompas – Intuicja, która prowadzi nas do najlepszych dla nas wyborów i decyzji, wykraczających poza uprzednio mechanicznie powtarzane reakcje, nawyki i zachowania. 

Zapraszamy na osiem transformujących dni na których m.in. 

Otrzymasz profesjonalne szkolenie w prowadzeniu indywidualnych sesji Integracji Oddechem i Integrującej Obecności. 

Pogłębisz swoją praktykę obecności w ciele, jak być świadomie obecnym ze swoim stresem i reakcjami emocjonalnymi, i jak je uwalniać.

Nauczysz się jak nie oddawać swojej mocy sytuacjom zewnętrznym i jak w zamian odnaleźć ją w sobie. 

Zbadasz swój główny nieświadomy ograniczający mit życiowy i nauczysz się go uwalniać poprzez praktykę świadomej obecności.

Pogłębisz połączenie z kreatywnością i intuicją, i wiele więcej!

Colin P. Sisson jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Metafizyk, weteran wojny w Wietnamie, twórca Integracji Oddechem, która w ostatnich latach poszerzyła się w Integrującą Obecność – praktykę bycia obecnym, łącząca z wewnętrznym źródłem harmonii i wolności. Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swych zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia. www.colinsisson.com 

Książki Colina (Wyd. Medium): Wewnętrzne Przebudzenie, Podróż w Głąb Siebie, Twoje Prawo do Bogactwa, Tajemnica Dwunastu Kamieni.

Magdalena Janicka współtwórczyni Integrującej Obecności, wraz z Colinem Sissonem współautorka wieloletniej serii warsztatów Spotkania z Cieniem prowadzonych w Polsce. Od wielu lat praktykuje obecność w ciele, w sercu i w ruchu jako uwalniającą medytację i inspiruje do niej innych, oferując warsztaty i sesje indywidualne. Na bazie wieloletnich doświadczeń i eksploracji przekazuje autorską formę praktyki obecności - Embodied Presence. Tworzy także w swoim art studio White Feather Productions. Astrolog ewolucyjna. www.magdalenajanicka.com

Info organizacyjne

Początek: 31 października 2020, sobota, godz. 10:00. Można już przyjeżdżać 30go w piątek wieczorem. 

Zakończenie: 7 listopada 2020, sobota, godz. 13:00.

Miejsce: Monte Luna, Czarnów 29, 58-424 Pisarzowice

Cena treningu dla uczestników z Polski i z Europy Wschodniej:

1650 zł - jeśli zadatek 450 zł wpłynie do 30 września 2020

1950 zł - jeśli zadatek 450 zł wpłynie po 30 września 2020.

Oraz wyżywienie wegetariańskie i noclegi razem: wkrótce więcej  info

Liczba miejsc ograniczona, miejsce rezerwuje wpłacony zadatek. Na 10 dni przed treningiem zadatek nie ulega zwrotowi. Duże rabaty dla osób powtarzających trening. Trening jest tłumaczony na język polski.

Aby wziąć udział w tym treningu nie jest potrzebny udział we wprowadzającym warsztacie weekendowym IO, natomiast rekomendowane jest przeczytanie książki Colina Wewnętrzne Przebudzenie, oraz odbycie pełnego cyklu 8-10 sesji indywidualnych IO z kwalifikowanym praktykiem IO (ich lista na stronie Colina) lub min. 2-3 takich sesji. Sesję mogą odbywać się także poprzez skajpa.

Kontakt: Magdalena, info@magdalenajanicka.com, 691 674 123

Zapraszamy!

Social share

bottom of page