Korzyści

TOWARZYSZENIE INNYM

 

 • Wzrastające połączenie ze swoją wewnętrzną mocą i korzystanie z niej w życiu codziennym, szczególnie w sytuacjach kryzysowych 

 • Uwalnienie stresu i napięć życiowych - rosnący spokój i odprężenie

 • Świadomie przeżywanie piękna i mocy momentu teraźniejszego 

 • Realizowanie swojego najwyższego potencjału

 • Wzrastającaca  intuicja i kreatywność 

 • Pełniejsze doświadczanie miłości, wolności i radości w życiu 

 • I wiele więcej!

 

PRAKTYKA OBECNOŚCI i ŚWIADOMEGO ODDECHU

Transformująca moc świadomości

Na przestrzeni ostatnich 30 lat setki ludzi ukończyło Treningi Integracji Oddechem i Integrującej Obecności prowadzone przez Colina w Polsce, w Europie i na świecie; w USA, w Japonii, w Nowej Zelandii i w Australii. Część z nich uczestniczyła w nich dla własnego samorozwoju, a część także by nauczyć się jak być profesjonalnym praktykiem i pracować z ludźmi.

Colin zapowiada przerwę w podróżowaniu i prowadzeniu warsztatów oraz treningów, także w Europie, więc ten rok może być jedną z ostatnich okazji spotkania się z nim osobiście!

 

Jeśli pragniesz zgłębić praktykę świadomego oddechu oraz świadomej obecności i podnieść w ten sposób radykalnie jakość swojego życia i swoich związków z innymi i ze światem - zapraszamy do odbycia sesji indywidualnych z profesjonalnym praktykiem IO, oraz do udziału w nadchodzących warsztatach i treningach IO oferowanych przez Colina w Polsce jesienią 2020 (kalendarz tutaj) oraz w warsztatach oferowanych w Polsce przez Magdalenę Janicką i  (współtwórczynię Integrującej Obecności i bardzo rekomendowaną przez Colina) - kalendarz tutaj.

Jak stać się profesjonalnym praktykiem IO

i udzielać sesji indywidualnych 

Doświadcz pełnego cyklu

sesji indywidualnych IO

i zdobądź potężne narzędzia mocy

i samoprzemiany na całe życie. 

 

JAK NAUCZYĆ SIĘ PRAKTYKI IO

DO SAMODZIELNEGO STOSOWANIA ?

JAK STAĆ SIĘ PROFESJONALNYM PRAKTYKIEM

I UDZIELAĆ SESJI INDYWIDUALNYCH INNYM?

cykl sesji z praktykiem IO

Doświadcz cyklu 9-10 sesji indywidualnych IO z profesjonalnym praktykiem IO (ich lista tutaj, sesje mogą się odbywać także skajpem) i naucz się jak praktykować Integrację Oddechem i Integrującą Obecność w swoim codziennym życiu. Rozwiń zdolność do łączenia się ze swoją wewnętrzną mocą, szczególnie w stresie i w emocjonalnych kryzysach.

towarzyszenie innym

Stań się profesjonalnym praktykiem IO, udzielającym sesji indywidualnych, towarzysząc innym w jednej z najważniejszych podróży swojego życia.  

W TRAKCIE PEŁNEGO CYKLU 9-10 SESJI IO,

przy łagodnym prowadzeniu praktyka,

doświadczysz i nauczysz się:

 • Podstaw świadomego połączonego oddechu

 • Podstaw praktyki obecności w ciele, z tym co czujesz

 • Rozwiniesz w sobie umiejętność bycia obecnym w chwilach stresu, w kryzysie emocjonalnym, a tym samym odkryjesz jak łączyć się ze swoją mocą

 • Zgłębisz świadomie swój życiowy główny mit oraz związany z nim lęk i dowiesz się jak go uwalniać poprzez moc obecności i świadomego oddechu

 • Otrzymasz instrukcje jak dawać sobie samemu sesje i będziesz prowadzony przez praktyka w tym procesie, z sesji na sesję

 • Praktyk wskaże Ci nieświadome pułapki w jakie wpadasz w trakcie praktyki świadomej obecności

 • Po zakończeniu pełnego cyklu zdobędziesz umiejętność prowadzenia własnej praktyki samodzielnie

 

Jeśli pragniesz stać się profesjonalnym praktykiem IO, udzielać sesji indywidualnych i dzielić się tą transformującą praktyką z innymi, zapraszamy Cię na Trening IO poziom Practitioner (Krok 2) prowadzony przez Magdalenę Janicką i Colina P. Sissona, który odbędzie się online na żywo jesienią 2021, tutaj info.

Aby wziąć w nim udział, w ramach przygotowania, zalecane jest odbycie pełnego cyklu 10 sesji indywidualnych u certyfikowanego praktyka IO (ich pełna lista poniżej). Sesje te można także odbyć online (Zoom lub skype).

Jeśli nie możesz odbyć pełnego cyklu sesji wówczas odbycie nawet tylko kilka sesji -  także zaoferuje Ci już podstawowe doświadczenie do udziału w tym treningu.

 

Zalecane jest też przeczytanie książki Colina "The Truth of Your Moment" lub "Wewnętrzne Przebudzenie".  Udział w warsztacie weekendowym Obudź Swoją Wewnętrzną Moc (Krok 1 IO) nie jest konieczny, aby móc wziąć udział w Kroku 2.  

Na treningu Moc Obecności IO Krok 2 Practitioner, otrzymasz wystarczające podstawowe szkolenie aby prowadzić sesje indywidualne IO dla innych. Aby uzyskać certyfikat profesjonalnego praktyka IO, należy po tym treningu ukończyć jeszcze staż na certyfikowanego praktyka IO. Pełną informację o stażu uzyskasz pisząc do Magdaleny: info@magdalenajanicka.com

Trening Moc Obecności Practitioner IO (Krok 2) jest także dla wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją praktykę obecności i świadomego oddechu w swoim osobistym życiu. Wielu ludzi uczestniczy w nim przede wszystkim z tego powodu -  dla osobistej podróży.

Serdecznie zapraszamy do doświadczania wewnętrznej przygody

łączenia się z wewnętrzną mocą, miłością i wolnością!

Twórcy Integrującej Obecności

DSC_0461a-kopia 7_edited.jpg

Colin P. Sisson

 • Facebook Social Icon

Twórca Integracji Oddechem, Colin jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Metafizyk, weteran wojny w Wietnamie, twórca Integracji Oddechem, współtwórca Integrującej Obecności - praktyki bycia obecnym, łączącej z wewnętrznym źródłem harmonii i wolności.

 

Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swych zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia. 

Książki Colina dostępne w po polsku (Wyd. Medium):

Tajemnica Dwunastu Kamieni, Wewnętrzne Przebudzenie, Podróż w Głąb Siebie, Twoje Prawo do Bogactwa. 

54388178_2605408936141472_38769511428312

Magdalena Janicka

 • Facebook Social Icon

Colina i Magdalenę łączy prawie 20 letnia twórcza współpraca, której owoców doświadczyło wielu ludzi w Polsce i zagranicą. Magdalena jest współtwórczynią Integrującej Obecności, wraz z Colinem współautorką wieloletniej serii warsztatów Spotkania z Cieniem i treningów IO. Od wielu lat praktykuje obecność w ciele,  w sercu i w ruchu jako uwalniającą medytację i inspiruje do niej innych. 

Na bazie wieloletnich doświadczeń i eksploracji przekazuje autorską formę praktyki obecności - Embodied Presence. Oferuje warsztaty oraz sesje indywidualne.

Udziela superwizji oraz stażu praktykom, którzy szkolą się na certyfikowanego praktyka IO. Wnosi w trening IO swoje duże doświadczenie w praktyce obecności w ciele, z uczuciami, z myślami, jak i wieloletnie doświadczenie w świadomej pracy z ciałem w ruchu i w naturalnym tańcu. Jej zaraźliwy entuzjazm inspiruje ludzi do powrotu do ciała, stwarza wyjątkową przestrzeń do praktyki obecności w poruszającym się ciele.

 

Jej przenikliwy wgląd, doświadczenie i intuicja inspirują innych do łączenia się ze swoją prawdziwą, wolną naturą.  

Artystka tworzącą w swoim studio White Feather Productions. Astrolog ewolucyjna. Wydawca.

 

Certyfikowani praktycy Integrującej Obecności w Polsce i na świecie

 

Osoby te ukończyły wymagany trening oraz staż na praktyka IO, otrzymały certyfikat i są rekomendowane przez Colina  i Magdalenę do prowadzenia profesjonalnych indywidualnych sesji Integrującej Obecności z elementami Integracji Oddechem.


Polska

Agnieszka Faliszewska, Gdańsk, +48 693 085 830, e-mail: a.faliszewska@yahoo.pltakże sesje online

Danuta Rudnicka, Komorzno k. Kluczborka, +48 601 088 180, e-mail: danutarud@wp.pl

Magdalena Janicka, Komorzno k. Kluczborka,  +49 691 674 123, e-mail: info@magdalenajanicka.com, www.magdalenajanicka.com, także sesje online

Agnieszka Witczak, Łódź i Piotrków Trybunalski, tel 783 747 003, e-mail: integracja-oddechem@tlen.pl, także sesje online

Lech Wodzyński, Poznań, + 48 727 906 167, e-mail: lechwodzynski@gmail.com, także sesje online

Jacek Blauth, Warszawa, Radzymin, +48 504 698 215, e-mail: j.blauth@tlen.pl, także sesje online

Grażyna Topolska, Sopot, +48 502 302 956, e-mail: grazynatop@wp.pl

Beata Pogorzelska, Gdynia i Warszawa, +48  696 620 446, bpogorzelska65@o2.pl

Ola Bocheńska, Wrocław, +48 502 680 211, aleboc@vp.pl

Magdalena Hrynkiewicz, Wrocław, tel: +48 601 986 348, e-mail: hrynkiewiczmm@gmail.com, także sesje online

Jacek Lisicki, Warszawa/Izabelin, jacek.lisicki@2bewell.pl tel. +48 603601601, także sesje online

Magdalena Rassoul, Grudziądz, Bydgoszcz, +48601 40 45 50, e-mail: kontakt@magdalenarassoul.pl,  

www.magdalenarassoul.pl, także sesje online

Praktycy na zaawansowanym etapie na certyfikowanego praktyka IO:

Jakub M. Żak, Jawornik Polski, (+48) 796 020 265, jakubmaxymilianzak@gmail.com, także sesje online

Emilia Gżyl, Bristol, UK, +44 782 15 84 532, info@healingmassagebristol.co.uk, także sesje online

Anna Sobaszek - Nowak, Wrocław, annasobaszeknowak@gmail.com, tel  663 154 455, także sesje online 

Ewa Kulesza-Bonarska, Affoltern am Albis, Szwajcaria, Messenger: Ewa Kulesza-Bonarska LEKKO ZE SOBĄ, mail@ewakulesza.comwww.ewakulesza.com, także sesje online

Marta Medwid-Fidler, Warszawa, sesje w języku polskim, M.medwid.fidler@gmail.com, 535 709 655, także sesje online

Juan Pablo Herrero Gil, Kopenhaga, Dania, tel: 0045 50280083, juanpabloherrerogil@gmail.com, także sesje online,  w języku angielskim i hiszpańskim.

Wioleta Kwaśnik, Irlandia, Co Kildare,Sallins,  tel 00353 851 509 014, wiolakwasnik@mail.com

Ewa Paluchowicz, Niemcy, eewik.40@gmail.com

Finland

Ville Toivanen, Helsinki, +35 850 51 855 29, e-mail: lasnaolo@gmail.comwww.läsnäolo.fi

 

USA

Ewa Malicka, Chicago, USA, +1-630-400-3302, e-mail: ewatuiteraz@yahoo.com

Sylwia Kaliszuk, Chicago, USA, + 1-773-289-8650, e-mail: DiveIntoTrueSelf@gmail.com 

Certyfikowani trenerzy 

Integracji Oddechem i Integrującej Obecności z licencją do prowadzenia wprowadzających warsztatów weekendowych IO

 

Nowa Zelandia

Colin P. Sisson, twórca Integracji Oddechem i współtwórca Integrującej Obecności

Polska

Magdalena Janicka,  współtwórczyni Integrującej Obecności,

e-mail: info@magdalenajanicka.coml, +48 691  674 123, www.magdalenajanicka.com

Beata Pogorzelska, Polska, +48  696 620 446, bpogorzelska65@o2.pl

USA

Ewa Malicka, Chicago, USA, +1-630-400-3302, e-mail: ewatuiteraz@yahoo.com

 

Trenerzy szkoleniowych Treningów dla Praktyków Integrującej Obecności i Integracji Oddechem Krok 2, Krok 3, Krok 4

Colin P. Sisson i Magdalena Janicka