top of page

Dynamiczna moc Obecności,  oddechu i świadomego życia
 

Na przestrzeni ponad 30 lat setki ludzi ukończyło Treningi Integracji Oddechem z Colinem, a w ostatnich 10 latach Treningi Integrującej Obecności prowadzone lub współprowadzone przez Colina w Polsce, w Europie i na świecie; w USA, w Japonii, w Nowej Zelandii i w Australii. Część z nich uczestniczyła w nich dla własnego samorozwoju, a część także by nauczyć się jak być profesjonalnym Praktykiem.

 

Jeśli pragniesz zgłębić praktykę Integrującej Obecności i podnieść w ten sposób radykalnie jakość swojego życia i swoich związków z innymi i ze światem - zapraszamy do odbycia sesji indywidualnych z profesjonalnym praktykiem IO - tutaj lista Praktyków (sesje są możliwe także online), oraz do udziału w nadchodzących warsztatach i treningach IO oferowanych przez Colina i Magdalenę Janicką - twórców IO, oraz wyszkolonych przez nich Trenerów IO- tutaj kalendarz 

Ludzie spędzają tak dużo czasu na uciekaniu przed tym czego się boją i nie zdają sobie sprawy, że to właśnie uciekanie jest ich jedynym problemem.
Colin P. Sisson

cykl sesji z praktykiem IO

Doświadcz cyklu 10 cotygodniowych sesji indywidualnych Integrującej Obecności z profesjonalnym praktykiem IO (ich lista tutaj, sesje mogą się odbywać także online) i naucz się jak praktykować Integrującą Obecność w swoim codziennym życiu. Rozwiń zdolność do łączenia się ze swoją wewnętrzną mocą, szczególnie w stresie i w emocjonalnych kryzysach.

towarzyszenie innym

Stań się profesjonalnym praktykiem IO, udzielającym sesji indywidualnych, towarzysząc innym w jednej z najważniejszych podróży swojego życia.  

Doświadcz pełnego cyklu

sesji indywidualnych IO

i zdobądź potężne narzędzia mocy

i samoprzemiany na całe życie. 

 

W TRAKCIE PEŁNEGO CYKLU10 SESJI IO,

przy łagodnym prowadzeniu praktyka,

doświadczysz i nauczysz się:

 • Podstaw świadomego połączonego oddechu

 • Podstaw praktyki obecności w ciele, z tym co czujesz

 • Rozwiniesz w sobie umiejętność bycia obecnym w chwilach stresu, w kryzysie emocjonalnym, a tym samym odkryjesz jak łączyć się ze swoją mocą

 • Zgłębisz świadomie swój życiowy główny mit oraz związany z nim lęk i dowiesz się jak go uwalniać poprzez moc obecności i świadomego oddechu

 • Otrzymasz instrukcje jak dawać sobie samemu sesje i będziesz prowadzony przez praktyka w tym procesie, z sesji na sesję

 • Praktyk wskaże Ci nieświadome pułapki w jakie wpadasz w trakcie praktyki świadomej obecności

 • Po zakończeniu pełnego cyklu zdobędziesz umiejętność prowadzenia własnej praktyki samodzielnie

Korzyści

 • Wzrastające połączenie ze swoją wewnętrzną mocą i korzystanie z niej w życiu codziennym, szczególnie w sytuacjach kryzysowych 

 • Uwalnienie stresu i napięć życiowych - rosnący spokój i odprężenie

 • Świadomie przeżywanie piękna i mocy momentu teraźniejszego 

 • Realizowanie swojego najwyższego potencjału

 • Wzrastającaca  intuicja i kreatywność 

 • Pełniejsze doświadczanie miłości, wolności i radości w życiu 

 • I wiele więcej!

Anchor 1

TOWARZYSZENIE INNYM

 

Jak stać się profesjonalnym praktykiem IO

i udzielać sesji indywidualnych 

Anchor 2

Twórcy Integrującej Obecności

DSC_0461a-kopia 7_edited.jpg

Colin P. Sisson

 • Facebook Social Icon

Twórca Integracji Oddechem, Colin jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Metafizyk, weteran wojny w Wietnamie, twórca Integracji Oddechem, współtwórca Integrującej Obecności - praktyki bycia obecnym, łączącej z wewnętrznym źródłem harmonii i wolności.

 

Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swych zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia. 

Książki Colina dostępne w po polsku (Wyd. Medium):

Tajemnica Dwunastu Kamieni, Wewnętrzne Przebudzenie, Podróż w Głąb Siebie, Twoje Prawo do Bogactwa. 

54388178_2605408936141472_38769511428312

Magdalena Janicka

 • Facebook Social Icon

Colina i Magdalenę łączy prawie 20 letnia twórcza współpraca, której owoców doświadczyło wielu ludzi w Polsce i zagranicą. Magdalena jest współtwórczynią Integrującej Obecności, wraz z Colinem współautorką wieloletniej serii warsztatów Spotkania z Cieniem i treningów IO. Od wielu lat praktykuje obecność w ciele,  w sercu i w ruchu jako uwalniającą medytację i inspiruje do niej innych. 

Na bazie wieloletnich doświadczeń i eksploracji przekazuje autorską formę praktyki obecności - Embodied Presence. Oferuje warsztaty oraz sesje indywidualne.

Udziela superwizji oraz stażu praktykom, którzy szkolą się na certyfikowanego praktyka IO. Wnosi w trening IO swoje duże doświadczenie w praktyce obecności w ciele, z uczuciami, z myślami, jak i wieloletnie doświadczenie w świadomej pracy z ciałem w ruchu i w naturalnym tańcu. Jej zaraźliwy entuzjazm inspiruje ludzi do powrotu do ciała, stwarza wyjątkową przestrzeń do praktyki obecności w poruszającym się ciele.

 

Jej przenikliwy wgląd, doświadczenie i intuicja inspirują innych do łączenia się ze swoją prawdziwą, wolną naturą.  

Artystka tworzącą w swoim studio White Feather Productions. Astrolog ewolucyjna. Wydawca.

Anchor 3
bottom of page