top of page

 

Colin P. Sisson

Dynamiczna moc obecności, oddechu i świadomego życia

Praktyka świadomego oddechu i obecności - ścieżka przebudzonego życia

Treningi Integracji Oddechem i Integrującej Obecności prowadzone przez Colina w Polsce na przestrzeni ostatnich 20 lat lat ukończyło setki osób. Colin przyjeżdża do Polski co roku i jeśli pragniesz zgłębić praktykę świadomego oddechu oraz świadomej obecności i podnieść w ten sposób radykalnie jakość swojego życia i swoich związków z innymi i ze światem - zapraszamy do udziału w nadchodzących warsztatach i treningach Integracji Oddechem i Integrującej Obecności w Polsce jesienią 2019. Kalendarz znajdziesz tutaj.

Bycie profesjonalnym praktykiem IO udzielającym sesji indywidualnych

Jeśli pragniesz stać się profesjonalnym praktykiem IO, udzielaać sesji indywidualnych i dzielić się tą transformującą praktyką z innymi, zapraszamy Cię na MOC OBECNOŚCI - Trening IO poziom Practitioner (Krok 2), który odbędzie się w Polsce 27.10-3.11 2019 (wkrótce pojawi się pełne info o tym treningu).

Aby wziąć w nim udział, w ramach przygotowania, zalecane jest odbycie pełnego cyklu (8-10) własnych sesji indywidualnych u certyfikowanego praktyka IO (ich pełna lista tutaj). Sesje te można także odbyć skajpem.

Jeśli nie możesz odbyć pełnego cyklu sesji lecz tylko kilka sesji -  to także da Ci już podstawowe doświadczenie do udziału w tym treningu. Zalecane jest też przeczytanie książki Colina "Wewnętrzne Przebudzenie". Udział w warsztacie weekendowym Obudź Swoją Wewnętrzną Moc (Krok 1 IO) nie jest konieczny, aby móc wziąć udział w Kroku 2.  

 

Uwaga - jeśli chcesz wziąć udział w tym treningu IO Practitioner (Krok 2 ) i wziąłeś/wzięłaś udział w weekendowym warsztacie Krok 1 IO - Obudź Swoją Wewnętrzną Moc, i nie masz możliwości zrobienia cyklu sesji indywidualnych ani nawet kilku takich sesji, wówczas, dzięki doświadczeniu na warsztacie weekendowym i tak masz już podstawowe przygotowanie do  udziału w tym Treningu, zapraszamy Cię.

Na treningu Moc Obecności IO Krok 2 Practitioner, otrzymasz wystarczające podstawowe szkolenie aby prowadzić sesje indywidualne IO dla innych. Aby uzyskać certyfikat profesjonalnego praktyka IO, należy po treningu tym ukończyć jeszcze staż na praktyka IO - bardzo praktyczne szkolenie w udzielaniu sesji IO. Pełną informację o stażu uzyskasz pisząc do Magdaleny: info@magdalenajanicka.com

Trening Moc Obecności Practitioner IO (Krok 2) jest także dla wszystkich, którzy przede wszystkim pragną pogłębić swoją praktykę obecności i świadomego oddechu w swoim osobistym życiu.

Serdecznie zapraszamy Cię do doświadczania niezwykłej przygody łączenia się z wewnętrzną mocą, miłością i wolnością.

bottom of page